Kochani Rycerze Niepokalanej

Boże Narodzenie 2019

Bóg się rodzi, moc truchleje
Pan niebiosów obnażony
Ogień krzepnie, blask ciemnieje
Ma granice nieskończony
Wzgardzony okryty chwałą
Śmiertelny Król nad wiekami
A Słowo Ciałem się stało
i mieszkało między nami

hh.jpg (14 KB)

Kochani Rycerze Niepokalanej

Razem Maryją i Józefem, naśladując ich prostotę i pokorę, klękamy przed Słowem, które stało się Ciałem: Jezusem Chrystusem, naszym Zbawicielem. Pochylamy się
w cichej adoracji nad wielką tajemnicą Wcielenia, które napełnia radością
i pokojem każdego, kto przyjmuję Dziecię Jezus do swojego serca. Zabierzmy Jezusa do swoich serc i wędrujmy z Nim po drogach tego świata.

Pan Jezus narodził się w żłobie, ale dobrze, by narodził się w Tobie - droga siostro
i drogi bracie. Jezus szuka żyjących monstrancji i gorących serc. Pierwszą monstrancją było Ciało Maryi Niepokalanej. My starajmy się być taką żywą monstrancją, abyśmy ustawicznie adorowali Jezusa tak, jak to czyniła Maryja.

Przełamując wigilijny opłatek życzymy Wam Drodzy, aby Nowo Narodzony Chrystus napełnił wasze serca niezachwianą nadzieją, która pozwoli pokonać wszelkie trudności, silną wiarą i rozjaśni nawet najbardziej mroczne dni.

Na radosne Święta Bożego Narodzenia, życzymy Wam drodzy Rycerze Niepokalanej błogosławieństwa Bożej Dzieciny .  Niech Maryja Boża Rodzicielka uprasza Wam i Waszym rodzinom potrzebne łaski na Nowy 2020 Rok.

z wyrazami szacunku i modlitewną pamięcią

Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej”
Diecezji Tarnowskiej